İstanbul Florence Nıghtıngale Hastanesi

Florence Nightingale Grubunun bir parçasıdır. Grup, hastalarına en gelişmiş teşhis ve tedavi yöntemlerini sunmak için dünyaca ünlü hastaneler ve tıp fakülteleriyle işbirliği yapıyor. Bu hastanede, tüm işlemler ileri teknoloji ve tıp endüstrisindeki modern yöntemlerle gerçekleştirilir.

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi hasta dostu bir hastanedir ve tüm bina ve odalar hastaların ihtiyaçlarına göre dizayn edilmiştir. JCI onaylı ve ISO lisanslı hastanede 219 hasta yatağı, 51 yoğun bakım yatağı ve 11 ameliyat odası bulunmaktadır. Ayrıca, hastanenin ambulans helikopterleri için çatısında bir helikopter pisti var.

Hastanenin bölümleri estetik ve estetik cerrahi prosedür, saç ekimi, kardiyoloji, nöroloji, gastroenteroloji, diş hekimliği, onkoloji ve kadın hastalıkları ve jinekoloji vb.

İstanbul Florence Nightingale Hastanesi, eğitim, araştırma ve teknolojiyi tıbbi bakım ile birleştirerek hasta merkezli bakım ve özel sağlık hizmetleri sunmaktadır. Hastane, dünyanın birçok ülkesinden hastaları ağırlıyor.