Estetik Internatıonal istanbul

1999 yılında çok nitelikli ve profesyonel bir cerrah olan Dr. Bülent Cihantimur tarafından kurulan Estetik International, İstanbul’da bulunan estetik ve güzellik merkezidir. Sağlık tesisi gelişmiş teknolojik cihazlarla donatılmıştır ve modern prosedürler uygular.

Cihantimur ve ekibi, etkin ve güvenilir çalışma şekilleri ve kanıtlanmış teknikleri estetik cerrahide yenilikçi tekniklerle birleştirmek için sürekli çabaları sayesinde müşterileri ve hastaları ile yüksek memnuniyet oranına ulaştı. Bu yenilikçi tekniklerden biri, Dr. Cihantimur tarafından icat edilen ve saç ekimi yapılan bölgeyi kök hücre enjeksiyonları ile hazırlamayı da içeren bir saç ekimi tekniği olan Organik Saç Ekimi’dir.

Estetik International’daki sağlık ekibi yaklaşık 150 deneyimli ve kalifiye sağlık personeli ile estetik cerrahi alanında uzman çalışanlardan oluşmaktadır. Estetik International, iyi uygulanmış güzellik bakımları için uluslararası olarak tanınan bir kliniktir. Cihantimur ve ekibi de uluslararası hastalarla ilişkilerde çok deneyimli. Her yıl diğer ülkelerden gelen birçok ziyaretçiye hizmet veriyorlar.